AUTO PUN PUTNIKA SLETEO SA PUTA PA ZAVRŠIO NA KROVU: Saobraćajna nezgoda kod Ivanjice
TEŠKA saobraćajna nezgoda dogodila se na već ozloglašenoj krivini na putu iz pravca Buka ka Ivanjici, kada je automobil u kome su se nalazile četiri osobe izleteo sa kolovoza.
Foto SK
Vozilo je potom sletelo niz obalu, probilo drveće i nisko rastinje, a zatim udarilo u porodičnu kuću.
Prema rečima meštana, u trenutku nezgode čuo se snažan prasak. Kada su izašli iz svojih domova da vide šta se dogodilo, zatekli su prizor koji ih je ostavio u šoku -automobil prevrnut na krov, sa velikom materijalnom štetom, tik uz porodičnu kuću.
Ono što je gotovo neverovatno i ujedno jedina srećna okolnost ovog nemilog događaja jeste da niko od četvoro putnika nije teže povređen. Kako navode očevici, drveće pored puta imalo je presudnu ulogu u ublažavanju posledica nesreće.
- Mislim da ih je dosta spaslo drveće pored puta, jer im je usporilo brzinu, a vozilo se nekako okrenulo na krov. Hvala današnjem prazniku, svi su živi. Nije ovo prvi put da se slične nezgode događaju na ovoj krivini. Mora se pronaći neko rešenje, jer je ovo strašno - kaže jedan od očevidaca za Info Ligu.
Meštani ovog kraja ponovo upozoravaju da je ova deonica puta izuzetno opasna i apeluju na nadležne da preduzmu dodatne mere bezbednosti, kako bi se sprečile nove saobraćajne nezgode.
BONUS VIDEO - EKSPLOZIJA U SURČINU: Aktivirana ručna bomba u kući, stradao muškarac
ŽESTOKE PRETNjE MOSKVI IZ MINHENA: NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se usude da napadnu Baltik
NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se Moskva usudi da izvrši invaziju na baltičke države, upozorio je ministar spoljnih poslova Estonije Margus Cahkna, odbacujući strahove da bi Moskva mogla brzo da osvoji teritoriju na istoku.
16. 02. 2026. u 15:44
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)