UJEO GOSTA? Uhapšen poznati reper na Zlatiboru, osumnjičen da je napao porodicu kojoj je iznajmio apartman
POZNATI srpski reper Suril (Sureal), čije je pravo ime Filip Arsenijević (33) iz Beograda, uhapšen je na Zlatiboru zbog pretnje porodici iz Bačke Palanke.

Foto printskrin Instragam/surreal011_
Kako se saznaje, određeno mu je policijsko zadržavanje do 48 sati.
- On je izdao apartman porodici iz Bačke Palanke, koji je odmah do apartmana u kome je on boravio sa ženom. Fizički je pretio muškarcu i ženi kojima je izdao apartman, pa čak i nožem. Rekao je da je u taj apartman došlo više njih nego što je dogovoreno, kao i da su doveli kućne ljubimce koji takođe nisu bili dogovoreni – saznaje se od izvora bliskog istrazi.
Prema nezvaničnim informacijama od izvora na licu mesta, uhapšeni reper je jednog gosta je ujeo, a drugom je lupio šamar.
Intervenisala je i Hitna pomoć. Sve je prijavljeno policiji, a reperu je određeno policijsko zadržavenje do 48 sati.
Istraga je u toku.
(Kurir.rs)
Preporučujemo

ISAK PRED BOŽIĆ PRETI SRBIMA: „Dodik će biti sam, a ja ću povesti deset korpusa“ (VIDEO)
06. 01. 2024. u 15:58

"POJEDOH SE ŽIV, IZLUDE ME TO" Vučić o otvaranju auto-puta do Požege: To su već foliranja i glupiranja, krajnji rok do ponedeljka
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je iz Čačka o otvaranju auto-puta do Požege.
03. 07. 2025. u 11:49

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

TO JE GLAVNI IZVOR PRIHODA: Evo čega Toni nije hteo da se odrekne nakon razvoda od Dragane
DRAGANA je ostala vlasnica televizije i dvorca u Beču.
03. 07. 2025. u 08:04
Komentari (2)