DVA HAPŠENJA U NIŠU: Palicama napali taksistu, opljačkali ga pa pobegli, u drugom napadu izboden muškarac
DVOJICU mladića iz Niša i Leskovca uhapsila je policija zbog sumnje da su palicama napali taksistu u Nišu.

Foto: J.Ćosin
Takođe, uhapšen je još jedan Nišlija koji je sa pomagačem takođe fizički napao muškarca u Nišu, a potom više puta ubo pomagača.
A. T. (23) iz Leskovca i M. O. (18) iz Niša osumnjičeni su da su palicama napali 39-godišnjeg taksistu iz Niša i od njega oduzeli novac, dva mobilna telefona i ključ od vozila, a potom pobegli, pišu .
Iz policije kažu da su mobilni telefoni i ključ od automobila pronađeni i vraćeni vlasniku, a da su osumnjičeni privedeni i da će protiv njih biti podnete krivične prijave.
Iz policije su takođe saopštili da je u Nišu uhapšen i I. V. (37) koji se sumnjiči da je u savezništvu sa I. L. (39) napao 40-godišnjeg muškarca.
Potom je, kako se sumnja, I. V. oštrim predmetom više puta ubo I. L, pa se I. V. sumnjiči i za krivično delo pokušaj ubistva. Povređeni četrdesetogodišnjak, sa teškim telesnim povredama, i I. L, sa lakim telesnim povredama, zbrinuti su u Univerzitetsko-kliničkom centru u Nišu - kažu iz policije.
Osumnjičenom I. V. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden višem javnom tužiocu u Nišu.
(Južne vesti)
BONUS VIDEO - POTRESNO: Pogledajte snimak svedočenja srpskih žrtava rata u BiH u sedištu UN
Preporučujemo

PRVI LOVCI F-16 STIŽU U UKRAJINU: Oglasilo se ratno vazduhoplovstvo u Kijevu - "Čekamo!"
01. 05. 2024. u 16:41

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (0)