UDARIO POLICAJCA I POBEGAO: Priveden nasilnik
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova Uprave saobraćajne policije i Uprave kriminalističke policije Policijske uprave za grad Beograd, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom, uhapsili su F. V. (2002) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti.

foto:;VMitrić
On se sumnjiči da je noćas oko 1.15 časova u Bulevaru Patrijarha Pavla, automobilom „polo“ udario saobraćajnog policajca na dužnosti, tako što se prethodno oglušio na naređenje policajca da zustavi vozilo.
Nakon što je vozilom udario policajca osumnjičeni je pobegao sa lica mesta.
Saobraćajnom policajcu su konstatovane teške telesne povrede.
Osumnjičnom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
Preporučujemo

POLICAJCI UZIMALI MITO? Uhapšena dva službenika graničnih prelaza u Crnoj Gori
27. 05. 2024. u 15:53

U POLA NOĆI NASRNULI NA ČOVEKA U CENTRU GRADA: Vranjanac na meti razbojnika
27. 05. 2024. u 15:12

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO - RAZVELA SE GAGA: Proces dug 13 meseci, PROMENILA prezime, a Toni ima novu devojku i to milionerku
PAPIRI za razvod pevačice Dragane Mirković i Tonija Bijelića su potpisani, a brakorazvodni postupak je okončan posle nešto više od godinu dana.
29. 04. 2025. u 14:20 >> 14:21
Komentari (0)