UHAPŠEN RAZBOJNIK: Policija privela osumnjičenog za pljačku kladionce
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, UKP, Odeljenja za suzbijanje imovinskih delikata, u saradnji sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom, uhapsili su A. M. (1993) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo razbojništvo.
Foto Shutterstock
On se sumnjiči da je jutros na Zvezdari, u jednoj kladionici, maskiran i uz pretnju nožem od radnika oduzeo oko 360.000 dinara, a potom pobegao. Nije bilo povređenih, a policija ga je ubrzo uhapsila.
Takođe, sumnjiči se da je i 12. septembra ove godine na isti način, u ovoj kladionici, izvršio razbojništvo i oduzeo 382.900 dinara i 110 evra.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo
UHAPŠENE DVE OSOBE POVEZANE SA GARAŽOM PUNOM ORUŽJA: Hitno se oglasio Dačić - Pokušali da pobegnu iz Srbije
28. 09. 2024. u 19:31 >> 19:46
HOROR: Pet osoba uhapšeno zbog ritualnog žrtvovanja dečaka "za dobrobit škole"
27. 09. 2024. u 12:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI STRAVIČNI DETALjI SMRTI MARIJE (21): Dok ležala nepomična, radnik povukao jeziv potez koji je šokirao sve (VIDEO)
Smrt Marije (21) nakon bandži skoka u Brazilu dobila je novi obrt pošto svedok tvrdi da je zaposleni uklonio njenu GoPro kameru sa mesta nesreće.
16. 06. 2026. u 12:22
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
TEŠKA BORBA ZA ŽIVOT NAŠEG SLAVNOG MUZIČARA: "Rak mi grize kosti, proširio se na celo telo, molim vas - pomozite da preživim"
"MOLIM vas, vratite mi onu dobrotu koju sam godinama delio sa vama, donirajte odmah i pomozite mi da preživim."
20. 06. 2026. u 16:23
Komentari (0)