DESETORO U PRITVORU JOŠ 30 DANA: Viši sud u Novom Sadu o osumnjičenima za tragediju na Železničkoj stanici
20. 12. 2024. u 17:48
SUDIJE za prethodni postupak u Novom Sadu, odlučujući o daljim razlozima za zadržavanje osumnjičenih u pritvoru, koji se dovode u vezu sa padom nadstrešnice na železničkoj stanici u Novom Sadu, danas su doneli odluku, da se za svih desetoro osumnjičenih pritvor produži za 30 dana.
Povezane vesti

JEDNOJ OSOBI UKINUT PRITVOR, ZA DEVET PRODUŽEN: Viši sud u Novom Sadu doneo odluku za osumnjičene za pad nadstrešnice u Novom sadu
KRIVIČNO vanpretresno veće Višeg suda u Novom sadu ukinulo je pritvor Jasni Stojiljković Milić, jednoj od 13 osumnjičenih za pad nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra prošle godine. Tada je stradalo 14 osoba, a tri su bile teško povređene, od kojih su dve u međuvremenu preminule.
29. 04. 2025. u 15:23
Najnovije iz rubrike

IZBODEN UČENIK SREDNJE ŠKOLE U RAKOVICI: Hitno prebačen u Urgentni centar
U BLIZINI Mašinske srednje škole u Rakovici danas je, najverovatnije nožem, izboden dečak, saznaje Tanjug.
06. 06. 2025. u 17:47

NASTAVAK BORBE PROTIV KORUPCIJE: Uhapšeni carinici u Velikom Gradištu, zgrnuli milione
U NASTAVKU akcije borbe protiv korupcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Odeljenja za borbu protiv korupcije, u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, uhapsili su V. A. (1976) iz Velikog Gradišta, carinskog službenika, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo zloupotreba službenog položaja.
06. 06. 2025. u 17:30

TRAŽI SE TOKSIKOLOŠKO VEŠTAČENJE NASTRADALOG: U nastavku istrage na auto-putu Miloš Veliki u kojoj su poginuli otac i tromesečna beba
POSLE saobraćajne nesreće koja se dogodila u sredu na auto-putu "Miloš Veliki" kod Obrenovca, u smeru ka Beogradu, nedaleko od naplatne rampe, u kojoj su poginuli Nikola. M (38) i njegova tromesečna beba, a teže povređeni njegova supruga Aleksandra M. (40) i njihova jednoipogodišnja ćerkica, obrenovačko Osnovno javno tužilaštvo, koje vodi istragu u ovom slučaju, danas je naložilo da se uradi još jedno veštačenje.
06. 06. 2025. u 16:50

ZAPALIO SE AUTOBUS, KULJAO GUST CRNI DIM: Incident na Ibarskoj magistrali
U požaru koji je, pod još nerazjašnjenim okolnostima, izbio oko 15.30 na motornom delu autobusa sjeničke registracije koji saobraća na realaciji Novi Pazar-Beograd, dok se kretao Ibarskom magistralom kod varošice Ušće, nije bilo povređenih, ali je pričinjena materijalna šteta.
06. 06. 2025. u 16:27

MALTRETIRAO MAJKU I PRETIO JOJ: Tužilaštvo traži pritvor za nasilnog sina
JAVNI tužilac saslušao je danas uhapšenog D.B. (33) zbog nasilja u porodici iz člana 194. Krivičnog zakonika, a na štetu svoje majke, kojim prilikom je okrivljeni negirao da je 4.juna, oštećenoj uputio pretnje po život.
06. 06. 2025. u 15:53
Komentari (0)