ISPREBIJALI SUGRAĐANINA: Policija uhapsila braću nasilnike iz Kraljeva

Zbog sumnje da je počinio krivično delo nanošenja teške telesne povrede, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kraljevu uhapsili su O.R.(18) iz ovog grada, dok je za isto delo krivična prijava podneta i protiv njegovog godinu dana mlađeg, maloletnog brata.

ИСПРЕБИЈАЛИ СУГРАЂАНИНА: Полиција ухапсила браћу насилнике из Краљева

G.Šljivić

Oni se sumnjeiče da su prethodne noći u jednoj kraljevačkoj pekari, posle nesporazuma i kraće rasprave, fizički nasrnuli na tridesetdvogodišnjeg sugrađanina nanevši mu tešku telesnu povredu u predelu glave.

Kako je saopštila Policijska uprava Kraljevo, O.R. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu, dok će pritiv njegovog maloletnog brata krivična prijava biti podneta Višem javnom tužilaštvu u Kraljevu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

SAŠA, VREME JE! Četvrta sreća u finalima Grend slemova za Aleksandra Zvereva ili ipak ne?!