KANABIS DRŽAO U GEPEKU I ČEKAO KUPCA: Optužen narkodiler Aleksa B.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Alekse B. (29) zbog sumnje da je 28. januara 2025. godine neovlašćeno radi prodaje držao ukupno 9 kilograma opojne droge kanabis.
Foto: MUP
Tužilaštvo je predložilo sudu da okrivljenom produži pritvor da ne bi u kratkom vremenskom periodu ponovio krivično delo.
Postoji opravdana sumnja da je Aleksa B. izvršio krivično delo tako što je 28. januara ove godine, na parkingu pumpe na autoputu Beograd-Zagreb, u prtljažniku vozila držao jednu torbu sa sedam vakum kesa u kojima se nalazila opojna droga kanabis.
Takođe, opojna droga je pronađena u stanu i u podrumskim prostorijama na adresi prebivališta okrivljenog, kao i jedna digitalna vagica.
Aleksa S. je kod sebe u levom džepu držao i 43.000 dinara.
Preporučujemo
Kurtijeva policija hapsi Srbe: Priveli maloletnika zbog natpisa na majici
26. 04. 2026. u 20:13
Droga u kamionu novi detalji: Novosadska policija zaplenila 17 kilograma kokaina
26. 04. 2026. u 16:19
SRUŠEN RUSKI HELIKOPTER, CELA ZEMLjA POTONULA U HAOS: Padaju gradovi jedan za drugim, naoružane grupe vode borbe sa vojskom (VIDEO)
RUSKI vojni helikopter srušio se 25. aprila u blizini Vabarije u regionu Gao u Maliju, potvrdili su ruski izvori, dok su borci Fronta za oslobođenje Azavada i džihadističke grupe povezane sa Al Kaidom, JNIM, izveli najveću koordinisanu ofanzivu u zemlji poslednjih godina, napadajući istovremeno glavni grad Bamako, vojno uporište Kati i severne gradove Kidal, Gao i Sevare, što je na najvidljiviji način otkrilo ograničenja ruske bezbednosne strategije u Africi.
26. 04. 2026. u 13:30
Gori vojna baza sa američkim bombarderima: Odatle su leteli za Iran (VIDEO)
U britanskoj vazdušnoj bazi RAF Fairford u Glosterširu noćas je izbio veliki požar koji je teško oštetio zgradu bivše kantine.
26. 04. 2026. u 13:01
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)