NOVA HAPŠENJA ZBOG PADA NADSTREŠNICE U NOVOM SADU: Uhapšena menadžerka u Železnicama Srbije

Новости онлине

24. 02. 2025. u 09:00

PRIPADNICI UKP uhapsili su danas menadžerku u "Železnicama Srbije" sa sedištem u Beogradu u vezi sa padom nadstrešnice u Novom Sadu 1. novembra 2024. kada je poginulo 15 ljudi, a dvoje teško povređeno.

НОВА ХАПШЕЊА ЗБОГ ПАДА НАДСТРЕШНИЦЕ У НОВОМ САДУ: Ухапшена менаџерка у Железницама Србије

Foto Shutterstock

U istoj akciji, koja se sprovodi po nalogu antikoruptivnog odeljenja Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, kako se saznaje, u toku je hapšenje još nekoliko lica.

(Kurir)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (29)

PARTIZAN JURI ZALIHU ZA REVANŠ NA OSTRVU: Hibernijan je protiv Danaca pokazao da se ne plaši da napadne i u gostima