UHAPŠEN ZBOG NASILNIČKOG PONAŠANJA: Maskiran udarao čoveka metalnom šipkom u glavu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru uhapsili su tridesetsedmogodišnjeg sugrađanina zbog nasilničkog ponašanja.
Foto: S.M.Jovanović
Boranin I. S. (37) uhapšen je zbog sumnje da je sinoć oko 18 časova, sa fantomkom na glavi i sa metalnom šipkom u ruci, povredio muškarca starog 42 godine.
Ovaj muškarac je, navode u Policijskoj upravi u Boru,sa leđa prišao četrdesetdvogodišnjaku, koji se nalazio u jednom školskom dvorištu i udario ga više puta u predelu glave, a zatim se udaljio u nepoznatom pravcu.
Oštećeni je kolima hitne pomoći prevezen u zdravstvenu ustanovu.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Boru, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično nasilničko ponašanje, biti priveden tužiocu.
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO DANAS IZGLEDA ALjOŠA VUČKOVIĆ Glumica objavila snimak iz pozorišta: "Veliki i dobri naš!"
GLUMICA Dragana Mićalović dirnula je pratioce objavom na društvenim mrežama, gde je podelila emotivan snimak legendarnog glumca Aljoše Vučkovića iz pozorišta. Na videu se vidi kako glumac peva na sceni.
28. 12. 2025. u 08:48
Komentari (0)