PRETILI DA ĆE JE UBITI, A ONDA NASRNULI NA NJU: Muž i svekrva pretukli snaju (17) u Sopotu
POLICIJA u Sopotu juče je uhapsila D.P. (23) i D.P. (44), koji se sumnjiče da su u kući pretili i fizički napali snaju!
Foto: N. Skenderija/Tanjug/Ilustracija
D.P. (23) i D.P. (44) su sin i majka, a sumnja se da su u kući, posle kraće svađe sa snajom, inače maloletnom Lj.J. (17) istoj pretili da će je ubiti, a zatim zajedno zadali više udaraca rukama po glavi i telu! Polija je, posle hapšenja odredila zadržavanje do 48 sati za majku i sina, s prijavom za Nasilje u porodici.
Posle lekarskog pregleda utvrđeno je da maloletna snaja ima lake telesne povrede. Istragu vodi Osnovno javno tužilaštvo u Mladenovcu.
(Telegraf)
BONUS VIDEO - PUCNjAVA U NOVOM SADU: Snimci sa mesta zločina
Preporučujemo
STRAVIČNA NESREĆA KOD BARAJEVA: Poginuo muškarac, voz naleteo na automobil
10. 05. 2025. u 08:22
POGINULO DETE (5): Pala metalna ograda na njega - tragedija u Bijelom Polju
09. 05. 2025. u 22:53
TRAMPOV PLAN SADRŽI DO SADA NEVIĐENO OBEĆANjE: "Velika pobeda za Zelenskog i dugoročnu bezbednost Ukrajine"
MIROVNI plan predsednika SAD-a Donalda Trampa za Ukrajinu sadrži model bezbednosnih garancija nalik članu 5 NATO-a, što bi obavezalo SAD i evropske saveznike da napad na Ukrajinu tretiraju kao napad na celu „transatlantsku zajednicu“, prema nacrtu koji je objavio Axios.
21. 11. 2025. u 07:56
NAJVEĆA SILA EVROPE REAGOVALA NA TRAMPOV PLAN: "U principu podržavamo"
NEMAČKA vlada saopštila je da "u principu" podržava plan Sjedinjenih Američkih Država za okončanje rata u Ukrajini, ali da ostaje posvećena zaštiti ukrajinskog suvereniteta i obezbeđivanju bezbednosnih garancija za zemlju.
21. 11. 2025. u 12:37
SVEŠTENIK ŠOKIRAO HRVATSKU: Iza oltara skrivao mračnu tajnu
U MALOM mestu kraj Benkovca u Hrvatskoj župljane je najpre šokiralo privođenje župnika, a onda i nepravomoćna presuda za više kaznenih dela iz domene dečje pornografije i seksualnog iskorišćavanja maloletnika.
21. 11. 2025. u 13:24
Komentari (0)