NAPALI MALOLETNIKE: Kraljevačka policija uhapsila dvojicu razbojnika
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kraljevu uhapsili su Kraljevčane D.S.(29) zbog sumnje da je počinio krivično delo razbojništvo i M.P.(21) zbog sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje sigurnosti.
G.Šljivić
Oni se sumnjiče da su u nedelju, posle ponoći, na ulici u Kraljevu, presreli dva maloletnika, nakon čega je M.P., držeći nož u ruci, pretio šesnaestogodišnjaku, koji je potom pobegao sa lica mesta.
D.S. je, kako se sumnja, uz pretnju nožem, od sedamnaestogodišnjaka uzeo mobilni telefon i novčanik, a zatim ga oborio na zemlju i zadao mu više udaraca rukama i nogama u predelu glave i tela, kao i više posekotina nožem u predelu nogu.
Povređenom maloletniku ukazana je lekarska pomoć u kraljevačkom Domu zdravlja, gde mu je konstatovana teška telesna povreda, dok je osumnjičenima određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnim tužilaštvima u Kraljevu.
ŠTA SPREMAJU BRITANCI NA BALKANU: Specijalac održao sastanak sa vojim liderima Albanije, Crne Gore, BiH, Makedonije i Prištine
SPECIJALNI izaslanik Velike Britanije za Zapadni Balkan Karen Pirs organizovala je sastanak sa vojnim liderima Albanije, Crne Gore, Severne Makedonije, BiH i samoproglašenog Kosova, koje je predstavljao zamenik komandanta KBS-a general-major Enver Čikaći.
13. 11. 2025. u 15:48
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Darko naveo ŠEST stvari o životu u Nemačkoj o kojima se ćuti: Razbio veliki mit, pa otkrio zbog čega POLICIJA ume da dođe na vrata
DARKO Tešić, koji stoji iza popularnog Instagram profila „Balkanac u Nemačkoj“ nedavno je objavio video koji je privukao veliku pažnju pratilaca, a u njemu na duhovit i iskren način deli svoja zapažanja o životu u Nemačkoj.
13. 11. 2025. u 18:15
Komentari (0)