POKUŠAO DA OTME RANAC NA ULICI: Krivična prijava Novosađaninu osumnjičenom za pokušaj krađe

Ljiljana Preradović

24. 07. 2025. u 16:24

NOVOSAĐANINA D.S. (20) policija u tom gradu uhvatila je, neposredno nakon što je, kako se sumnja, počinio pokušaj teške krađe.

ПОКУШАО ДА ОТМЕ РАНАЦ НА УЛИЦИ: Кривична пријава Новосађанину  осумњиченом за покушај крађе

D.N.

On se sumnjiči da je juče, u Ulici Modene, pokušao da jednog Novosađanki otme ranac. Žena je uspela da zadrži ranac, a osumnjičeni je pobegao,. ali ga je policija ubrzzo pronašla.

Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva, protiv njega će biti podneta krivična prijava u redovnom postupku.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)