ŽENA POVREĐENA U BOSILEGRADU: Sa mužem palila voćnjak i zadobila povrede
U SELU Donja Ljubata, kod Bosilegrada, jedna žena zadobila je ozbiljne opekotine u požaru koji su ona i njen suprug izazvali dok su čistili voćnjak i otvorenim plamenom zapalili granje i smeće.
FOTO: Ustupljene fotografije
Došlo je do širenja vatre i žena je zadobila teške telesne povrede u vidu opekotina po celom telu, a njen suprug lakše telesne povrede.
Slučaj je prijavila doktorka bosilegradskog Doma zdrava. Nesrećna žena je prevežena u niški Klinički centar.
Dežurni tužilac naložio je prikupljanje obaveštenja.
BONUS VIDEO:
FILMSKA AKCIJA U SUBOTICI: Upad SAJ-a u laboratoriju marihuane!
Preporučujemo
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)