SRČA I POLOMLJEN INVENTAR NA SVE STRANE: Ovako izgleda Beton hala nakon divljanja huligana (VIDEO)
GRUPA razularenih huligana sinoć je napravila haos u beogradskoj Beton hali, gde su lomili izloge, a potom i tukli prisutne građane.

Foto: M. Anđela
I danas se u Beton hali vide posledice varvarskog ponašanja, pa ljude koji su došli da uživaju u lepom danu dočekuje srča i razbijeni inventar.
Policija je sinoć uhapsila čak 130 huligana, a danas su u Prekršajni sud u Beogradu privedena 57 okrivljenih. Do popodneva je osuđeno njih 22 zbog prekršaja iz Zakona o javnom redu i miru.
Okrivljenima koji su do sada osuđeni, izrečene su kazne od 30.000 dinara zbog prekršaja nepristojno, drsko i bezobzirno ponašanje ili 10.000 dinara zbog remećenja javnog reda i mira.
U pitanju su punoletnu građani, a među sinoć provedenima bilo je i maloletnika, koji će posebno odgovarati.
Do incidenata je došlo u subotu uveče, nakon proslave šampionske titule FK Crvena Zvezda u prisustvu nekoliko hiljada navijača, kada se veća grupa se izdvojila od prisutnih i krenula da pravi nerede u "Beton hali", gde su u baštama restorana sedeli gosti

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

NI LAUŠ NIJE PRIMETIO DO KRAJA SNIMANjA: Najluđa greška iz "Boja na Kosovu"
LAUŠEVIĆ je o snimanju filma "Boj na Kosovu" pisao u knjizi "Godina prođe, dan nikad".
28. 04. 2025. u 10:32
Komentari (0)