EKSPLOZIJA U CENTRU BEOGRADA: Požar u Čika LJubinoj, ima povređenih
31. 05. 2021. u 09:14
U ČIKA Ljubinoj ulici u Beogradu jutros je došlo do eksplozije, a zatim i požara.
Povezane vesti
VELIKI POŽAR U FABRICI: Crni dim se nadvio nad Rumom
NEŠTO pre 16 časova u fabrici Agrinet, koja se bavi proizvodnjom protivgradnih mreža, u Industrijskoj ulici u Rumi, na broju 53, izbio je požar.
28. 05. 2021. u 20:01
POŽAR U NIŠU: Razbuktala se vatra u dvorištu stambene zgrade
U POŽARU koji je večeras izbio oko 21 sat u dvorištu zgrade u Ulici Nikole Pašića nema povređenih osoba. Vatrogasci su došli sa dva vozila da ugase vatrenu stihiju koja se razbuktala u dvorištu zgrade i koja je pretila da zahvati parkirane automobile.
26. 05. 2021. u 22:55
STADION REALA VIŠE NE GORI: Požar lokalizovan brzom reakcijom vatrogasaca (VIDEO)
PANIKA u Madrida vladala je nakon saznanja da gori stadion Reala. Brzom intervencijom vatrgogasne ekipe požar je lokalizovan.
26. 05. 2021. u 21:57
HIP "AZOTARA" PRODATA "PROMISTU" IZ NOVOG SADA: Fabrika đubriva "otišla" za 650 miliona dinara
PANČEVAČKA "Azotara" otišla je u ruke novasadske kompanije "Promist", za 650 miliona dinara.
26. 05. 2021. u 16:34
POKAZNA VEŽBA GAŠENJA POŽARA: Leskovački vatrogasci pokazali visoku obučenost i spremnost
PRIPADNICI leskovačke Vatrogasno-spasilačke jedinice održali su danas pokazanu vežbu gašenja požara i spasavanja ljudi. Prema njihovom planu to je trebalo da bude na jednom od javnih objekata u gradu, pa je za ovu priliku izabran Leskovački kulturni centar.
26. 05. 2021. u 13:14
Najnovije iz rubrike
PRIVEDEN BLOKADER SA DEBELOM KRIVIČNOM PROŠLOŠĆU: Osumnjičeni za pljačku zlatare u Pazaru dovođen u vezu sa krađama i ubistvom
SRĐAN Popović iz Beograda, koji je uhapšen zbog sumnje da je izvršio oružanu pljačku zlatarske radnje „Đul-Gold“ u centru Novog Pazara, prema nezvaničnim informacijama, od ranije je poznat policiji.
23. 12. 2025. u 23:48
ISPLIVAO SNIMAK HAPŠENJA PLJAČKAŠA ZLATARE U NOVOM PAZARU: Pokrali nakit vredan 400.000 evra, pa se uputili u kafanu (VIDEO)
PLjAČKAŠ koji je jutros izvršio oružanupljačku zlatare u strogom centru Novog Pazara uhapšen je u rekordnom roku.Osumnjičeni je lociran i lišen slobode u novopazarskom naselju Varoš mahala, u jednom ugostiteljskom objektu – restoranu Klasa, nekadašnjem kafiću Kazablanka, na području Novi Pazar.
23. 12. 2025. u 21:10
MLADIĆ KRVNIČKI PRETUČEN ISPRED NOĆNOG KLUBA U BEOGRADU: Nepoznati napadač mu naneo stravične povrede
U SUBOTU oko 4 časa ujutru, u Ulici Tošin bunar ispred jednog ugostiteljskog objekta u Beogradu, napadnut je mladić (21), nezvanično se saznaje.
23. 12. 2025. u 20:46
VODOINSTALATER POGINUO NA TERENU: Jeziva nesreća u Lazarevcu
U Lazarevcu, u Orašačkoj ulici, je u subotu došlo do nesrećnog slučaja kada je jedna osoba stradala.
23. 12. 2025. u 19:15
SUDARILI SE AUTOBUS I KAMION, IMA POVREĐENIH: Saobraćajna nesreća na Slavija
SUDARILI su se autobus na liniji 33 i kamion.
23. 12. 2025. u 17:34
Nebojša
31.05.2021. 18:29
Sada sam gledao snimke BOCA ZA GAS. Ovo je skandalozno i za zatvor, jer velike boce su najstroze zabranjene i mogu se instalirati ISKLJUCIVO U PODSTANICAMA a nikako direktnim soajanjem na opremu. Drugo, zakonom nije dozvoljena ni ta kolicina boca u kuhinji. Vlasnik je zasluzio tesku robiju. Sada lepo da se vidi kada je servisirao opremu, od koga je kupio opremu NOVA ILI POLOVNA, placena u kesu ili preko racuna, da li je oprema imala sertifikate pre pustanja u rad, ko je pustio opremu u rad, ko je menjao boce i, creva i regulatore pritiska, povratni ventil, da li creva imaju sertifikat i koliko su stara, da li regulatori pritiska imaju sertifikate i kada su kupljeni. Ovo je BEZOČNA BAHATOST I NEMARNOST VLASNIKA I NICIJA DRUGA. A odgovornost treba da snosi i inspekcija jer gasna oprema se mora servisirati i proveravati na svakih 6 meseci i mora da postoji servisna knjizica kao i kod PP zastite i njene provere. Toga ovde NIJE BILO.
Rajko
01.06.2021. 15:10
@Nebojša - Sta god da je od ovoga bilo bi dobro da novinari objave izvestaj vestaka iz kojeg ce se jasno videti ko je i sta je izazvalo eksploziju,kada narod to procita moci ce preventivno da sprece sledece eksplozije,bez tog izvestaja sve ce biti kao i pre,niko nikad nije saznao sta je eksplodiralo ,boca ili iscureo plin.