OKO 15 časova, na auto-putu Beograd- Šid dogodila se saobraćajna nesreća.
Povezane vesti
SCENA OD KOJE ZASTAJE DAH: Policajac iz automobila-buktinje izvukao čoveka bez svesti, postao heroj nacije (VIDEO)
DRAMATIČNI snimak koji je nastao na auto-putu u Mičigenu pretvorio je jednog policajca u heroja.
04. 07. 2021. u 21:58
STRAŠNA FOTOGRAFIJA SAOBRAĆAJKE U BATAJNICI: Od auta ostao samo zgužvani metal, iščupao banderu od siline udara
TEŠKA saobraćajna nesreća se dogodila večeras na putu koji spaja Batajnicu i Busije.
04. 07. 2021. u 20:02
SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA IBARSKOJ: Auto se prevrnuo, više povređenih osoba
NA IBARSKOJ magistrali, u pravcu ka Barajevu, dogodila se teška saobraćajna nesreća.
04. 07. 2021. u 17:54
TEŽAK UDES KOD VODICA, AUTOMOBIL POTPUNO IZGOREO: Devojka izgubila kontrolu, udarila u nasip pa se prevrnula (VIDEO)
JUTROS u 5:53 desila se saobraćajna nesreća na putu od Okita prema Kovči gori u Hrvatskoj, nedaleko od Vodica.
04. 07. 2021. u 17:31
POGINUO MOTOCIKLISTA: Saobraćajna nesreća kod Subotice
VEČERAS oko 22.30 časova u Čantaviru kod Subotice dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je vozač motocikla (26) poginuo.
03. 07. 2021. u 23:09
Najnovije iz rubrike
OSVETA MI NEĆE VRATITI SINA, JA NISAM IZ PLEMENA: Oglasio se otac Branislava Milenkovića nakon gledanja snimka
NENAD Milenković, otac mladića Branislava (24), koji je napadnuti i udaren 21.novembra 2025. godine u Makenzijevo ulici na Vračaru ispred prodavnice, a onda od posledica povrede preminuo tri meseca kasnije 14. febrauara ove godine, kaže za "Novosti" da je gledao snimak i da njegov sin napadača nije ni pipnuo.
07. 05. 2026. u 14:47
ŽIVEO "NA SVOJU RUKU" PRONAĐEN MRTAV U KUĆI: Komšije prijavile da dugo nisu videle Vranjanca
Nakon prijave komšija u Dečanskoj ulici u Vranju, formirana je policijska ekipa koja je došla u napušten dom bez vode i struje u Dečanskoj ulici u Vranju i pronašla leš sedamdesetjednogodišnjeg muškarca koji je živeo sam.
07. 05. 2026. u 14:15
MAJKA UBILA NOVOROĐENČE NAKON ŠTO SE PORODILA U TOALETU BOLNICE? Jeziv slučaj čedomorstva u Uroševcu
ŽENA (21) porodila se u toaletu u Uroševcu, na Kosovu i Metohiji, nakon čega je, prema pisanju lokalnih medija,ugušila sopstveno novorođeno dete.
07. 05. 2026. u 14:08
HITNA POMOĆ: Teško povređen biciklista u Požeškoj ulici kod pijace
MUŠKARAC star 40 godina teško je povređen kada ga je kao biciklistu oborilo vozilo, rečeno je iz Hitne pomoći.
07. 05. 2026. u 11:43
U KOŠUTNJAKU PRONAĐEN LJUDSKI SKELET: Nije poznat identitet preminule osobe, niti kako je došlo do smrti
U beogradskoj opštini Rakovica, u Košutnjaku, danas popodne pronađeni su ljudski ostaci.
06. 05. 2026. u 20:38
Komentari (0)