VELIKA NESREĆA U NEMAČKOJ: Prevrnuo se autobus sa putnicima iz Srbije!
U TEŠKOJ saobraćajnoj nesreći povređeno je 19 putnika kada se autobus iz Srbije, koji je iz Beograda preko Berlina išao za Stokholm, prevrnuo na nemačkom auto-putu A13 između Štaakova i Frajvalda, u smeru ka Berlinu.

Foto: Printskrin
Kako javlja nemački Bild, više od 70 spasilačkih vozila i šest helikoptera učestvuju u izvlačenju povređenih.
- Šest spasilačkih helikoptera, 30 spasilačkih vozila i 12 kola hitne pomoći dežuraju. Osim toga, stiglo je vatrogasno društvo sa 22 vozila. Auto-put je zatvoren u oba smera - piše nemački Bild.
Prema navodima policije, dvojica vozača su zadobila teške povrede, kao i jedan putnik. Još se ne zna koliko je tačno bilo putnika u autobusu.
Autobus je, prema nepotvrđenim informacijama, sleteo s puta i prevrnuo se u pokušaju da skrene i da se parkira.
Još se ne zna koliko je u autobusu bilo ukupno putnika, ali poznato je da je 6 iz Nemačke, 7 iz Srbije, jedan iz Švedske i dva iz Izraela.
(Kurir)
Preporučujemo

POGINUO RADNIK U OBRENOVCU: Pao sa skele - Preminuo na licu mesta
29. 07. 2021. u 09:30 >> 09:36

HOROR U INDIJI: Stene se obrušile na vozila, poginulo devet turista (VIDEO)
25. 07. 2021. u 20:33

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)