POGINUO MUŠKARAC NA IBARSKOJ: Auto naleteo na pešaka, preminuo na licu mesta
04. 10. 2021. u 12:20
MUŠKARAC (60) nastradao je danas oko 11. 40 časova na Ibarskoj magistrali, kada je na njega naleteo automobil "mercedes".
Povezane vesti

DIREKTORKA BOLNICE "DR LAZA LAZAREVIĆ" POTVRDILA: Napadač iz Ustaničke ulice je bio naš pacijent
DIREKTORKA Klinike za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević" Ivana Stašević Karličić potvrdila je da je muškarac koji je sinoć pucao na uglu Ustaničke i Vojislava Ilića u Beogradu ranije lečen u toj klinici.
04. 10. 2021. u 11:27
Najnovije iz rubrike

MUŠKARAC NOŽEM IZBO BIVŠU DEVOJKU PRED DETETOM (28) Jezive scene kod Arilja
OKO 20 časova došlo je do jezivog zločina u Arilju, kada je muškarac nožem izbo svoju bivšu devojku (28), naočigled sedmogodišnjeg deteta.
18. 05. 2025. u 21:38

MLADIĆ SKOČIO SA PANČEVAČKOG MOSTA Dvojica braće herojskim činom spasili čoveka: "Momak se opirao"
MLADIĆ (34) skočio je danas sa Pančevačkog mosta u ledeni Dunav, a na sreću, preživeo je.
18. 05. 2025. u 12:37

AUTOMOBIL SLETEO U SAVU, KROV SE VIDEO 15 METARA OD OBALE: Nesreća ispod Mosta na Adi
JEDAN automobil sleteo je u Savu ispod Mosta na Adi.
18. 05. 2025. u 09:17

UPAO KROZ PROZOR I UKRAO 1.300 EVRA: Kraljevačka policija uhapsila lopova
Zbog sumnje da je počinio krivično delo teška krađa na drzak način, efikasnim radom pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kraljevu hapsili su S.R. (36) iz Kline.
17. 05. 2025. u 13:00

RUNJO UHAPŠEN U HOTELU PRED OBEZBEĐENJEM: Novi detalji privođenja u Beogradu Miloša Nilovića, čoveka sa devet života
MILOŠA Nilovića Runja pripadnici Interventne jedinice policije, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su, kako Kurir saznaje, u poznatom beogradskom hotelu.
17. 05. 2025. u 12:55
Komentari (0)