PRVA FOTOGRAFIJA NESREĆE U HRVATSKOJ: Auto potpuno smrskan, poginulo troje mladih iz Srbije (FOTO)

22. 10. 2021. u 18:02

BLED u licu kao kreč i u totalnom šoku dočekao je 25-godišnji vozač kamiona s prikolicom danas posle 16 sati policiju i Hitnu pomoć nakon što je, pod još uvek nerazjašnjenim okolnostima, učestvovao u saobraćajnoj nesreći kod Okučana, a u kojoj su život izgubile tri osobe!

ПРВА ФОТОГРАФИЈА НЕСРЕЋЕ У ХРВАТСКОЈ: Ауто потпуно смрскан, погинуло троје младих из Србије (ФОТО)

Foto: Arhiva VN

Kako hrvatski mediji prenose, oko 16 sati do nesreće je došlo na autoputa A3 i to u trenutku dok je 25-godišnji vozač kamiona hrvatskih tablica , a na koji je bila zakačena prikolica na sprat za prevoz vozila, nameravao sići sa autoputa.

No u tom je trenutku, došlo do sudara sa vozilom srpskih tablica u kojem su bila dvojica mladića starih 38 i 35 godina i jedna devojka, navodno članovi iste porodice iz Srbije. Od siline naleta, podlegli su nažalost zadobijenim povredama.

Hrvatski vozač kamiona trenutno se nalazi u policiji na ispitivanju kako bi se čula njegova strana priče i usporedila s dinamikom utvrđenog užasa na mestu nesreće. Neslužbeno se saznaje da je prošao alkotest, ali će finalnu reč dati analiza krvi i urina koji će mu biti izuzeti narednih sati, prenosi Jutarnji. hr.

Takođe, tela tragično preminulih osoba po dovršetku uviđaja biće odvezena na obdukciju u bolnicu kako bi se potvrdili njihovi identiteti kao i uvidelo je li možda vozaču srpskog vozila pozlilo tokom vožnje ili je, pak, nešto drugo kumovalo tragediji poput kvara na vozilu, puknuća gume, klizavog kolovoza od kiše.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (1)

DR NOVOSTI: Revolucija u transplantaciji kose