MAJKA JECA ZA KATARINOM, SPASIOCI PRETRAŽUJU REKU: Tragedije obeležile život porodice nestale devojke, ujake joj pokosio voz
MAJKA Katarine Petković iz Predejana u opštini Leskovac, za kojom se traga od juče pošto je oko četiri sata ujutru sletela automobilom sa tri drugarice u Južnu Moravu nedaleko od Vladičinog Hana, u užasnom je stanju.

Foto: "Novosti"/Društvene mreže
Dok su spasioci sa meštanima Predejana tokom čitavog dana, danas pretraživali reku i priobalje Katarinini najmiliji preživljavaju dramu, a njenoj majci se vraćaju potresne slike iz mladosti. Ova nesrećna žena koja je sada sudeći prema okolnostima, ostala bez jedne od tri ćerke, pre oko dvadeset godina ostala je u istom času i bez dva brata koja je udario voz.
Devojka za kojom se traga bila je zaposlena u britanskoj kompaniji u Leskovcu i njene kolege kažu da je bila izuzetno vredna i da je krasio vedar duh. Katarina je 18. decembra napunila 21 godinu.
U saobraćajnom udesu posle kog je nestala Petkovićeva, stradala je njena vršnjakinja Anđela Milovanović, čije telo je izvučeno iz reke. Lakše su povređene i dve meštanke Predejana Kristina Mitrović i Anđela Stoilović koja će biti pod budnim okom istražnih organa budući da je prema prvim rezultatima istrage nesavesno upravljala vozilom.

Foto: Društvene mreže
Bile su devojke za primer
Meštani Predejana na jednoj od Fejsbuk grupa na kojima izražavaju žaljenje zbog tragedije i istovremeno razmenjuju saznanja o potrazi za Katararinom Petković imaju samo reči hvale za smrtno stradalu Anđelu i nestalu Katarinu.
- Oduvek sam svima pričao i navodio baš njih dve kao primer za najkulturnije, najbolje vaspitane i najprirodnije devojke u Predejanima i okolini. Poznajem ih ceo život i znam odlično i njihove porodice i svi su predobri ljudi. Bio sam u kafiću kad je Katarina slavila 21. rođendan, nedavno 18. decembra i tom prilikom su njih dve, ona i Anđela Milovanović bile apsolutno primerene, ma savršene devojke. Pamtiću Kaćin upadljiv i glasan smeh i glas koji mi bez prestanka odzvanja u glavi- napisao je Bata Stanisavljević.
Izbegla smrt dan pred rođendan
Kristina Mitrović danas je napunila 20 godina, samo dan nakon što je izbegla smrt. Umesto da slavi drugi rođendan i to što je preživela ona je u bolničkoj postelji gde se oporavlja od tragedije u kojoj je izgubila dve drugarice.
BONUS VIDEO - VIŠE SINOVA NEMAM, SVU PETORICU SAM SAHRANILA: Nesrećna sudbina Živke Marković iz Varvarina
Preporučujemo

MAJCI IZ NIŠA ODREĐEN PRITVOR: Ovo su preminuli dečak (3) i njegovi roditelji (FOTO)
30. 01. 2022. u 19:06

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)