SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD TOPOLE: Poginule dve osobe, a dve su teško povređene
DVE osobe su pogunule, a dve su teško povređene u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u selu Kloka, na putu Topola-Smederevska Palanka.
Foto:Z.Gligorijević
U saobraćajnoj nesreći, kako nezvanično saznajemo učestvovala su dva putnička automobila.
Podsetimo, danas su se dogodile još dve saobraćajne nesreće u kojima su nastrdala tri mladića.
Prva saobraćajna nesreća dogodila se u Barandi, kada je automobil sleteo sa puta i upao u kanal i druga u kod Sombora kojoj su život izgubila dvojica mladića na motociklu.
(Informer)
BONUS VIDEO:
SNIMCI SA MESTA NESREĆE KOD KRUŠEVCA: Vozila smrskana, na putu ogroman zastoj
Preporučujemo
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)