PRETUKAO STARICU, PA POKUŠAO DA JE SILUJE: Jezivi zločin u Malom Zvorniku, odbranila se od nasilnika
MALOZVORNIČKI policajci , brzim radom, uhapsili su G. P. (39) iz okoline tog mesta, zbog postojanja sumnje da je učino krivično delo silovanje u pokušaju.
Foto: V. Mitrić
On se sumnjiči da je, tokom prošle noći, ušao u kuću osamdesetdvogodišnje žene u okolini Malog Zvornika, zadao joj više udaraca i pokušao da je siluje.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Šapcu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
Tužilac će, posle saslušanja, da odluči da li će od sudije za predhodni postupak da zatraži određivanje pritvora osumnjičenog.
Kako "Novosti" saznaju drama se odvijala u jednom od sokaka sela Brasine, nadomak Zvornika.
Starica i duplo mlađi meštanin su komšije. Prema našim saznanjima, imaju, od ranije, neke nerazjašnjene imovinsko-pravne odnose. Osumnjičeni je, kako smo obavešteni, "otišao kod starice i posle udaranja, kako je je navela policija, pokušao je da je siluje".
- Starica se žustro borila protiv kabadahije i nasilnika, jaukala je i zapomagala, što je, srećom, čuo komšija, koji je pretrao kod starice kući i zatekao scenu u kojoj mlađi komšija pokušava da je siluje - saznajemo u komšiluku.
- Komšija je pozvao policiju, koja je brzo stigla i osumnjičenom stavila lisice na ruke.
Starica je, i dalje, "van sebe". Nije mogla ni da nasluti ovako nešto, kao i drugi meštani. Uhapšeni nije poznat bio policiji ni po kakvim izgredima.
BONUS VIDEO: "BIO JE JEDINAC, ZAŠTO MI GA BOG UZE" - Lelek i suze Andrijine majke
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OVO JE ĆERKA JOVANA MEMEDOVIĆA: Retko je viđamo, a krasi je IZRAZITA lepota
09. 08. 2022. u 08:33
UŽAS U CENTRU BEOGRADA: Muškarac ušao u radnju, iznenada se srušio i preminuo na mestu
09. 08. 2022. u 12:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)