UŽAS U BAČKOM PETROVCU: Dete (2) se ugušilo u požaru, otac ga ostavio samog u kući
Dete (2) nastradalo je u požaru koji je danas izbio u Bačkom Petrovcu oko 11 časova.

Foto Arhiva
Dete je preminulo po prijemu u KC "Vojvodina", a kako saznajemo, najverovatnije se ugušilo.
Za sada nije poznato kako je došlo do nesreće, a prema prvim informacijama otac je dete ostavio samo kod kuće, prenosi "Blic".
Preporučujemo

RAT U UKRAJINI: Zašto je Nemačka trn u oku Kulebe i Zelenskog; Krvave borbe kod Kupjanska i Limana(FOTO/VIDEO)
26. 09. 2022. u 07:13 >> 22:52

SRBI NAPADNUTI KOD PEĆI: Krenuli u Patrijaršiju, Albanac im pretio i blokirao put
22. 09. 2022. u 12:36

BRANIO SE ĆUTANjEM: Saslušan osumnjičeni za teško ubistvo žene u Zemunu
20. 09. 2022. u 13:19

VELIKA PROMENA U ŠKOLAMA U SRBIJI: Od danas ništa neće biti isto, odnosi se na roditelje
RODITELjI školaraca u Srbiji od danas dobijaju automatska zvučna obaveštenja kada nastavnik u elektronski dnevnik upiše izostanak deteta sa časa ili novu ocenu. Mada su deca godinama nalazila načine da ne kažu roditeljima baš sva dešavanja u školi, to sada više neće biti moguće.
17. 04. 2025. u 11:29

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OTVOREN HRISTOV GROB Evo šta su našli: "Kolena su mi klecala, nisam to očekivao - vekovima je bio zatvoren" (VIDEO)
"APSOLUTNO sam zadivljen. "
19. 04. 2025. u 08:39
Komentari (0)