MOTOCIKLISTA TEŠKO POVREĐEN: Nesreća u Irigu, obustavljen saobraćaj ka Novom Sadu (FOTO)
JEDNA osoba povređena je danas u saobraćajnoj nesreći u opštini Irig u Sremskom okrugu.
Foto: Z.Gligorijević
Udes se dogodio na glavnom putu u smeru ka Novom Sadu kada je oboren motociklista.
Prema nezvaničnim informacijama, on je zadobio teške povrede, prenosi "NS uživo".
Trenutno je saobraćaj na ovoj deonici obustavljen, a uzrok nesreće za sada nije poznat.
BONUS VIDEO: DESILO SE PRE 36 GODINA: Milutinov hrabar potez za koji je dobio nagradu Večernjih novosti
Preporučujemo
PUTIN POTPISAO UKAZ: Sledi jačanje zaštitnih mera - Novo ovlašćenje za FSB
08. 10. 2022. u 19:05
DA LI STE KULTURNI: Prema Čehovu, kulturne ljude krasi sledećih osam osobina
08. 10. 2022. u 17:58
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
BOMBA, AUTOMAT I CRNA BERETKA: Hrvatski gradonačelnik se maskirao u Tompsona iz "Čavoglava" - pored njega i "Plenković" i "prvi čovek Zagreba
DANAS je u Svetoj Nedelji održan karneval Fašnik, a na pozornicu se popeo i gradonačelnik ovog mesta Dario Zurovec koji je bio obučen kao kontroverzni hrvatski pevač Marko Perković Tompson koji je poznat po svojim proustaškim stavovima i pesmama.
14. 02. 2026. u 14:35
Komentari (0)