SAOBRAĆAJNA NESREĆA U KOVILOVU: Izleteo iz krivine, pa se isprevrtao
SAOBRAĆAJNA nesreća na lokalnom putu ka prihvatilištu za pse "Padinska skela", nedaleko od Zrenjaninskog puta, dogodila se juče oko 15 sati.
D. Ristić
V. B. (40), vozač "golfa", zadobio je teške telesne povrede, opasne po život, u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Kovilovu, na istom mestu gde je pre sedam godina nastradao mladić.
- Verovatno je malo brže uleteo u krivinu i izleteo s puta i prevrnuo se. Čuo sam da je vozač odmah prebačen u Urgentni centar, ali i da ima višestruke prelome - rekao je izvor upoznat sa slučajem.
On je dodao da se na tom mestu drugi put događa nesreća.
- Pre sedam godina tu je nastradao mladić. Porodica mu je kasnije podigla tu spomenik i tablica tu stoji. Ovaj je srećom živ, ali pitanje je šta će s njim biti jer povrede koje je zadobio opasne su po život - rekao je izvor za medije.
(Informer)
BONUS VIDEO:
TEŠKA NESREĆA NA OBRENOVAČKOM PUTU: Hitna ukazuje pomoć povređenima
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)