POKOSIO ŽENU NA TROTOARU: Zadobila teške povrede
TOKOM popodnevnih sati došlo je do saobraćajne nesreće u Čačku, kada je iz za sada neutvrđenih okolonosti vozač putničkog automobila udario ženu (65) na trotoaru.

Foto: Shutterstock
-Pacijentkinja je primljena u Urgentnu službu čačanske bolnice sa višestrukim frakturama kostiju. Nakon opservacije smeštena je na odeljenje intenzivne nege- prenose mediji.
Stanje povređene žene se konstantno prati, a trenutno je stabilno i van životne opasnosti.
(Telegraf)
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo

SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD RUME: Direktan sudar dva vozila, ima povređenih (FOTO)
19. 11. 2022. u 19:14

POSTAJE VLADIKA: Od glume i Milančeta, do episkopa - sa imenom Božjim na usnama
19. 11. 2022. u 17:10

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

KRISTIJAN NA MUKAMA: "Deca su nam u bolnici, po ceo dan primaju infuzije, ne odvajamo se od njih"
KRISTIJAN Golubović oglasio se iz Kliničko-bolničkog centra Zemun, gde se trenutno nalazi zajedno sa suprugom Kristinom Spalević. Njihova deca trenutno su hospitalizovani, a porodica prolazi kroz težak period.
28. 07. 2025. u 22:12
Komentari (0)