"MEGAN" SE ZAKUCAO U TRAFIKU: Četvoro povređenih u saobraćajnoj nesreći u Čačku
NA UGLU ulica Knez Miloševe i Stevana Prvovenčanog u petak oko 17.30 časova došlo je do saobraćajne nesreće, u kojoj su lakše povređene četiri osobe.

Foto: V. Ilić
Prema našim saznanjima, vozač automobila reno "laguna" nije propustio vozilo reno "mrgan", koji se kretao ulicom sa prvenstvom prolaza.
Da bi izbegao veći udes vozač "megana" je naglo skrenuo i zakucao se u drvenu trafiku pored puta.
Na mesto nesreće odmah su izašle ekipe saobraćajne policije i Hitne pomoći.
Preporučujemo

VELIKI PREOKRET U NAJBRUTALNIJEM RATU: Uz pomoć Putina pao glavni grad, Rusija dobija vojnu bazu od neprocenjivog značaja?
DOGODIO se preokret u najbrutalnijem ratu i to zahvaljujući Vladimiru Putinu, predsedniku Rusije. Naime, sudanske oružane snage zauzele su Kartum izbacivši iz delova sudanskog glavnog grada pobunjenike iz Snaga za brzu podršku. Reč je o važnoj prekretnici u sukobu koji tu afričku zemlju pustoši već dve godine.
31. 03. 2025. u 08:39

AMERIKA SPREMA VELIKI UDAR: Bombarderi "ubice" ciljaju nuklearne elektrane u Iranu (FOTO)
Sjedinjene Države su rasporedile stelt bombardere B-2 Spirit u vojnu bazu Dijego Garsija u Indijskom okeanu, potez koji bi navodno mogao biti povezan sa pripremama za potencijalni napad na iransku nuklearnu infrastrukturu.
29. 03. 2025. u 19:25

TEŠKI TRENUCI: Otkriven uzrok smrti Željka Rutovića
JEDAN je od retkih učesnika filma "Vidimo se u čitulji" koji su preživeli, preminuo je u Italiji.
31. 03. 2025. u 12:59
Komentari (0)