MOTORISTA TEŠKO POVREĐEN: Jeziva saobraćajna nesreća na uglu Starine Novaka i 27. marta
VOZAČ mopeda teško je povređen oko 23 časa u jezivoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na uglu ulica Starine Novaka i 27. marta u Beogradu.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Nesreća se dogodila kada je devojka koja je bila za volanom automobila skretala iz Ulice 27. marta u Starine Novaka.
Motorista se tada kretao propisno, ali nije mogao da reaguje kada automobil naglo promenio smer.
Kako javljaju očevici sa lica mesta, motorista je zadobio teške povrede i prevezen je vozilom Hitne pomoći u bolnicu. Zasad se ne zna tačan stepen povreda.
(Kurir)
Preporučujemo
PALO VEŠTAČENjE VUKA MARKOVIĆA: Suđenje zbog smrti beskućnika na Adi Ciganliji
19. 05. 2026. u 15:26
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (2)