SMRSKAN AUTO VOZ JE GURAO POLA KILOMETRA: Detalji jezive saobraćajne nesreće kod Valjeva, žena poginula na mestu (FOTO)
NA pružnom prelazu u Popučkama, na pruzi Beograd – Bar, oko 17 časova poginula je V. A. (61) iz Valjeva, kada je na njen automobil naleteo putnički voz koji se kretao iz pravca Beograda.
Foto: Privatna arhiva
Žena je, saznajemo nezvanično, na mestu izdahnula, a od siline udara voz je bezmalo pola kilometra gurao automobil, koji je potpuno smrskan.
Saobraćaj na pruzi Beograd – Bar bio je u prekidu.
Preporučujemo
TRI SLETANjA SA PUTA I JEDAN SUDAR: Četiri saobraćajne nezgode na auto-putu kod Leskovca
10. 04. 2023. u 15:38
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)