DETALJI SUDARA NA PANČEVCU: Muškarca koji je vozio trotinet udario auto, sa teškim povredama prebačen na reanimaciju
MUŠKARAC star 30 godina teže je povređen na Pančevačkom mostu u petak uveče nešto posle 22 časa, kada je oboren dok je vozio trotinet u smeru ka Borči, rečeno je u Hitnoj pomoći.

Foto P. Milošević
On je sa teškim telesnim povredama prebačen u Urgentni centar na reanimaciju.
Hitna pomoć je noćas intervenisala 97 puta, od toga je 28 intervencija bilo na javnom mestu.
Kako ističu iz Hitne pomoći, pomoć su najviše tražili srčani bolesnici i astmatičari, a bilo je i alkoholisanih osoba.
BONUS VIDEO: Objavljen snimak hapšenja ubice iz Zemuna i njegovih saučesnika
Preporučujemo

TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD KRNjEVA: Vatrogasci sekli vozilo da izvuku povređene
14. 07. 2023. u 21:00

BEGUNAC IZ ZATVORA UHVAĆEN POSLE 40 GODINA: Odala ga jedna informacija (FOTO)
MUŠKARAC koji je pobegao iz zatvora u Portoriku pre skoro 40 godina uhapšen je u Floridi, saopštila je policija okruga Li.
09. 03. 2025. u 16:04

VUČIĆ OTKRIO VEZE USAID-A I CRTE: Organizacija "Da smradovi odu" dobijala 190.000 evra, biće još mnogo iznenađenja narednih dana
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obišao je u Kovinu završne radove na gradskom kupalištu ''Šljunkara'' i tom prilikom otkrio da je organizacija USAID plaćala 190 hiljada evra preko CRTE organizaciji koja se zove "Da smradovi odu".
09. 03. 2025. u 11:56 >> 13:15

IZAŠAO SEVERININ "FILM", ARSEN POSLAO ŠKAKLjIVU PONUDU: "Koleginice, čuo sam da imate neki film... Mogu ja muziku da vam uradim?"
PEVAČICA Severina Vučković je tokom karijere prošla kroz mnoge uspone i padove, a i danas se prepričava njena anegdota sa legendarnim kantautorom Arsenom Dedićem.
09. 03. 2025. u 18:32
Komentari (5)