AUTOMOBIL UDARIO U OGRADU, VOZAČ I SUVOZAČ ISPALI IZ VOZILA: Detalji saobraćajne nesreće kod Kragujevca
MUŠKARAC (32) nastradao je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kada je automobil udario u ogradu i sleteo sa puta kod Kragujevca.
Foto: Printskrin Instagram/192_rs
U automobilu su bila dvojica muškaraca i obojica su ispala iz vozila, saznaje Informer.
Saobraćajna nesreća dogodila se rano jutros oko 3.10 sati na putu Kragujevac-Bukurovac kada je automobil najpre udario u ogradu, a potom sleteo sa puta.
- Reč je o putu koji je na lošem terenu. U tom delu ima mnogo krivina. Sumnja se da je vozač automobila izgubio kontrolu nad vozilom, udario u ogradu i sleteo u kanal. Prilikom sudara i izletanja sa puta iz automobila su ispala dvojica muškaraca - objašnjava izvor i dodaje:
- Obojica su nađena ubrzo po dolasku hitne pomoći i policije. Jednom od njih je, nažalost, odmah konstatovana smrt, dok je drugi prevezen u bolnicu gde će biti utvrđen stepen povreda. Pošto su obojica ispala iz vozila nije poznato ko je upravljao automobilom, te će se istragom koju je pokrenulo tužilaštvo, a obavlja ga policija, to utvrditi - rekao je naš sagovornik.
BONUS VIDEO: POVREĐENO DVOJE DECE - Još jedna teška saobraćajna nesreća kod Pirota
Preporučujemo
KOSA POSEDELA: Kako danas izgleda David iz "Policajca sa Petlovog brda" (FOTO)
09. 08. 2023. u 20:52
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)