STRADAO MUŠKARAC NA NOVOM BEOGRADU: Automobilom se zakucao u zid na Ostružničkom nasipu
MUŠKARAC star 54 godine poginuo je noćas u saobraćajnoj nesreći kada se automobilom zakucao u zid na Ostružničkom nasipu sa novobeogradske strane u Bloku 45 i na licu mesta samo je mogla da se konstatuje smrt, rečeno je u Hitnoj pomoći.

Foto: M. Anđela/Profimedia/Ilustracija
Osim ove, dogodile su se još tri saobraćajne nesreće u kojima su tri osobe lakše povređene.
Požar je noćas izbio u jednom stanu u Železniku, a nije bilo povređenih.
Hitna pomoć intervenisala je ukupno 97 puta, od toga je bilo 13 intervencija na javnim mestima.
Za pomoć su se uglavnom javljali hronični bolesnici, rečeno je u Hitnoj pomoći.
BONUS VIDEO:
AKCIJA ARMAGEDON, UHAPŠENI PEDOFILI: Mamili decu preko Fejsbuka i Instagrama, zaplenjeni računari
Preporučujemo

TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA: Automobil udario dečaka na pešačkom prelazu na Novom Beogradu
21. 09. 2023. u 00:51

NASTAVAK AKCIJE ARMAGEDON: Mamili decu preko Fejsbuka i Instagrama (VIDEO)
20. 09. 2023. u 14:31

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

BILI KAO BRAĆA TRIDESET GODINA: Dejo pocepao sliku s njim - nekadašnji reprezentativac otkrio razloge svađe
LEGENDARNI fudbaler Dejan Savićević pre nekoliko godina pocepao je fotografiju sa nekadašnjim saigračem i velikim prijateljem Brankom Brnovićem.
11. 05. 2025. u 10:29
Komentari (0)