POŽAR U NOVOM SADU: Evakuisane dve osobe (VIDEO)
DVE osobe evakuisali su vatrogasci zbog požara koji je izbio u jednoj prodavnici u Novom Sadu.
Foto: V. Danilov
Kako nezvanično saznaje Informer požar je izbio danas oko 17 sati u Ulici Ignjata Pavlasa u Novom Sadu.
- Požar je izbio u lokalu, pretpostavlja se da je izbio na jednom od frižidera i da su ga osobe koje su se zatekle u lokalu ugasile pre dolaska vatrogasaca. Prodavnica se nalazi u prizemlju zgrade a iznad nje su stanovi. Vatrogasci su evakuisali iz njih dve osobe - rekao je izvor upoznat sa slučajem.
Kako je naveo na terenu su bila dva vatrogasna vozila i sedam vatrogasaca. - Požar je izazvao veliku količinu dima, te su vatrogasci radili ventilaciju objekta, odnosno odimljavanje prostorija - objasnio je sagovornik.
BONUS VIDEO: AKCIJA ARMAGEDON, UHAPŠENI PEDOFILI: Mamili decu preko Fejsbuka i Instagrama, zaplenjeni računari
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)