INCIDENT U BEOGRADU: Zabrinuta majka pozvala bravara, vlasnik kuće ga udario pištoljem u glavu
BRAVAR (28) koji je došao na intervenciju teško je povređen nakon što ga je vlasnik kuće u Beogradu udario pištoljem u glavu.
Foto: Shutterstock
Nesrećni čovek pretučen je dok je pokušavao da otključa vrata.
Udarac je dobio u teme i prevezen je u Urgentni centar.
Prema informacijama Telegrafa, muškarac koji ga je udario je došao kući pijan i legao da spava. Bravara je pozvala njegova majka koja se zabrinula jer ovaj nije otvarao vrata.
Muškarac je mislio da mu neko obija kuću i udario ga je.
Istraga je u toku.
BONUS VIDEO: "Novosti" u Hajdukovu kod Subotice posle okršaja migranata
Preporučujemo
MASOVNA TUČA U VETERNIKU: Izboden muškarac - hitno prebačen na Urgentni
23. 09. 2023. u 07:44 >> 08:26
ZELENSKI SA PRVE LINIJE FRONTA POSLAO PORUKU OČAJA: Rusa je sve više i više! Situacija teška i komplikovana
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski je izjavio da je situacija na frontu teška i komplikovana i da se povećava broj ruskih snaga.
20. 12. 2025. u 07:09
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)