SRBIN IZGUBIO ŽIVOT U AMERICI: Policijska potera Milana (41) koštala života - u njega se zakucao begunac (FOTO)
SRBIN Milan Alilović (41) poginuo je sinoć u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Misisipiju, kada je na njega naleteo automobil u kome se nalazio osumnjičeni koga je progonila policijska potera.

Foto: Printskrin Instagram/serbiantimes
Alilović je upravljao svojim kamionom kada je na njega naletelo vozilo iz suprotnog smera na autoputu I-55, što je izazvalo eksploziju i požar. Srbin poreklom iz Beograd preminuo je na licu mesta, a policija je nedugo zatim uhapsila osumnjičenog koji se nalazio u drugom vozilu i nije zadobio teže povrede.
Milan Alilović (41) je bio oženjen i iza njega je ostao sin star dve godine.
Policijska potera za osumnjičenim počela je prethodne noći u Arkanzasu i završila se tragično u Misisipiju, saopštilo je odeljenje šerifa okruga Kritenden.
Tokom potere, policajci su koristili stop-palice kako bi zaustavili vozilo osumnjičenog, koje je potom uletelo u saobraćaj iz suprotnog smera, frontalno se sudarivši sa kamionom kojim je upravljao Alilović.
Svedok događaja Milinda Ričardson je rekla da se vozila međudržavnom magistralom kada su policijski automobili projurili pored nje. Zaustavila se i sklonila s puta nekoliko sekundi pre nego što je došlo do nesreće.
- Pogledala sam iza sebe u retrovizor i tamo je dolazio beli automobil, a iza njega nekoliko policajaca. Udario je u stop-palice, prevrnuo se, i sudario se sa kamionom koji je dolazio u susret, posle čega je usledila eksplozija i oblak crnog dima - rekla je ona.
Policijska uprava Merion saopštila je da je osumnjičeni priveden pod optužbom za nasilje u porodici koje se dogodilo u okrugu DeSoto i prevezen u bolnicu.
Oni ističu da su počeli da jure osumnjičenog nakon incidenta u kome je osumnjičeni presreo svoju suprugu (oboje iz Viskonsina) automobilom. Žena je imala nalog za zabranu kontakta protiv osumnjičenog. Vozila je autoputem I-55 severno od Meriona kada je muškarac presreo njen automobil, zbog čega je udarila u betonski zid.
(Srbijan Tajms)
BONUS VIDEO:
„NOVOSTI“ NA MESTU NESREĆE: Pilot poginuo u padu aviona u Batajnici

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

OTKRIVENA PODZEMNA SOBA U UKRAJINI: Bila zatrpana 300 godina - čemu je služila? (FOTO)
SKRIVENA ispod zamka u istorijskom gradu Galiču, u zapadnoj Ukrajini, misteriozna soba bila je zatrpana zemljom i otpadom poslednjih 300 godina, a sada je napokon oktrivena.
02. 06. 2025. u 10:54
Komentari (0)