UTOPIO SE U BUNARU: Užas kod Leskovca, nastradao muškarac
U LESKOVAČKOM selu Čukljenik došlo je do utapanja muškarca, starog oko 70 godina.
foto. I.Mitić
On se udavio kada je, najverovatnije usled nepažnje, upao u bunar u blizini svoje kuće.
Slučaj se dogodio u utorak, nešto pre 17 časova. Prijavljen je policiji. Na terenu su bili i pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice koji su nesrećnog čoveka izvukli iz bunara, ali je hitna pomoć mogla samo da konstatuje smrt.
Policija je o svemu obavestila nadležno tužilaštvo. Prema nezvaničnim informacijama, u ovom slučaju je utvrđeno da nema elemenata krivičnog dela, zbog čega neće biti rađena obdukcija tela preminulog muškarca.
Preporučujemo
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)