PRIKOLICA PREŠLA PREKO MUŠKARCA: Jeziva nesreća kod Loznice, Stefan (25) se okliznuo i nastradao
U SELU Grnčara, kod Loznice, danas je smrtno strado dvadesepetogodišnji Stefan Maksimović. On je stajao na rudi između traktora i prikolice i okliznuo se, pa je prikolica preša preko njega!

Foto:VMitrić
Pomoći nesrećnom mladiću nije bilo!
Stefan je krenuo sa komšijom M.Ž.(69) po drva u šumu da obezbedi ogrev za ovu sezonu. Komšija mu je govorio da može da mu pomogne samo nedeljom.
M.Ž. je zadržan u policiji sutra će biti priveden dežurnom tužiocu koji će da odluči da li će za njega da zatraži od sudije za predhodni postupak pritvor.
Samo dan ranije u udesu je, na Šepačkom putu, kod Loznice, stradao Miodrag Jović, u približno vreme. Dva poginula za za 24 časa, ovaj vikend su obeležili zaista crnim.
Preporučujemo

MIODRAG POGINUO PRED SVOJOM KAFANOM: Tragedija na Šepačkom putu u Loznici (FOTO)
04. 11. 2023. u 09:35

MOLDAVIJA DONELA ODLUKU VEZANU ZA SRBIJU: Ograničili uvoz ove namirnice iz naše zemlje
VLADA Moldavije donela je odluku o privremenom ograničenju uvoza šećera iz Srbije, uz obrazloženje da na taj način želi da zaštiti domaću proizvodnju i stabilizuje tržište.
10. 10. 2025. u 13:22

RUSI OTKRILI ČIME SU SINOĆ GAĐALI UKRAJINU: "Odgovor na terorističke udare po civilnim objektima"
RUSKE oružane snage tokom noći izvele su masovni napad na energetske objekte koji napajaju vojno-industrijski kompleks Ukrajine, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
10. 10. 2025. u 14:48

"OTEĆE VAM DECU! Mirjana Bobić Mojsilović upozorila roditelje
"ZATO, roditelji, dok još nije kasno, zgrabite svoju decu i zabavite ih sami!"
09. 10. 2025. u 10:15
Komentari (0)