AUTOMOBIL ZAVRŠIO NA KROVU, ČETIRI OSOBE POVREĐENE: Teška nesreća kod Pravnog fakulteta (FOTO)
ČETIRI osobe su povređene u saobraćajnoj nesreći koja se oko 3.40 časova dogodila u Beogradu kod Pravnog fakulteta.

Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Do nesreće je došlo kada je putnički automobil izleteo sa kolovoza, a potom se prevrnuo na krov i udario u stub semafora.
Ekipe Hitne pomoći i policije su brzo stigle na lice mesta i četiri putnika su prevezena u Urgentni centar.
Kako je saopšteno iz Hitne pomoći, zadobili su lakše telesne povrede.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: DVE ŽENE UPUCANE ZA DVA SATA: Načelnica Hitne o prizoru koji su zatekli na mestu zločina u Kruševcu
Preporučujemo

MOLDAVIJA DONELA ODLUKU VEZANU ZA SRBIJU: Ograničili uvoz ove namirnice iz naše zemlje
VLADA Moldavije donela je odluku o privremenom ograničenju uvoza šećera iz Srbije, uz obrazloženje da na taj način želi da zaštiti domaću proizvodnju i stabilizuje tržište.
10. 10. 2025. u 13:22

RUSI OTKRILI ČIME SU SINOĆ GAĐALI UKRAJINU: "Odgovor na terorističke udare po civilnim objektima"
RUSKE oružane snage tokom noći izvele su masovni napad na energetske objekte koji napajaju vojno-industrijski kompleks Ukrajine, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
10. 10. 2025. u 14:48

Kim Džong Un na paradi prikazao novog NUKLEARNOG MONSTRUMA: Tvrdi - najmoćnija raketa do sada (FOTO/VIDEO)
SEVERNA Koreja pokazala je svoju "najmoćniju" interkontinentalnu balističku raketu na vojnoj paradi kojoj su prisustvovali visoki zvaničnici iz Rusije i Kine, izvestili su danas državni mediji u Pjongjangu.
11. 10. 2025. u 09:42
Komentari (0)