DVE OSOBE POVREĐENE: Teška saobraćajna nesreća na izlazu iz Budisave
DVE osobe povređene su u saobraćajnoj nesreći danas popodne koja se dogodila na izlazu iz Budisave.

Lj.P.
Iz još neutvrđenih razloga, došlo je do sudara, kako saznajemo, dva automila i traktora. Nesreća se dogodila nešto posle 16 časova, u Vojvođanskoj ulici kod broja 193.
Hitna pomoć je poziv primila u 16.19 časova i na terenu su intervenisale dve ekipe. Povređeni su kolima Hitne pomoći prevedeni u Urgentni centar.
Kako nam je potvrdila dr Nikolina Marić iz novosadske Hitne pomoći, tridesettrogodišnji muškarac je u svesnom stanju prevezen na reanimaciju Urgentnog centra KCV, dok je dvadesetogodišnji mladić prevezen u svesnom stanju na hirurgiju.
Policija obavlja uviđaj i utvrđuje sve okolnosti ove nesreće, a saobraćaj se odvija alternativnim putevima.
Preporučujemo

TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD PANČEVA: Poginula žena - na nju kolima naletela devojka
29. 12. 2023. u 09:57

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

POSTOJI DRUGI SNIMAK Koji je uzrok ponašanja devojke stradale u Budvi? Psiholog objašnjava: "Ekstremni strah i fokus da se pobegne"
"ZA TEZU da je beg iz situacije opasne sa suženom svešću više goovri o tome da se radi o ekstremnogm strahu koji može da se protumači kao panika. Ako nije dolazila u takve situacije ne možemo znati da li je sklona tome ako ne zna da li ima napad panike."
30. 05. 2025. u 13:33 >> 13:33
Komentari (0)