RIZIKOVALI ŽIVOTE: Oni su heroji iz Novog Bečeja - Hrabra braća Mišković spasla ženu iz vatrene stihije (FOTO)
U STRAVIČNOM požaru koji se, pod još nerazjašnjenim okolnostima, dogodio sinoć u Novom Bečeju, stradao je stariji muškarac, a povređena je žena.

Foto: Instagram 192_rs
Kako su prenele društvene mreže, požar je izbio u jednoj privatnoj kući. Vatra se brzo proširila, zbog čeka su komšije iz okolnih kuća odmah odreagovale, pozvani su vatrogasci, policija i hitna pomoć.
Plamen je zarobio dvoje starijih ljudi, muškarca i ženu. Dok se vatra širila, braća Slađan i Aleksandar Durka Mišković su, bez mnogo razmišljanja, rizikujući svoje živote, uletela u objekat kako bi pomogli nesrećnim ljudima.
Iz plamena su uspeli da izvuku stariju ženu koja je zadobila brojne opekotine. Nakon što su je spasli, ona je prevezena u bolnicu. Nažalost, za muškarca koji je takođe bio u kući već je bilo kasno.
Posle određenog vremena došli su vatrogasci koji su požar stavili pod kontrolu. Uzrok požara utvrdiće istraga.

"NA STOLU SU RATNI PREDLOZI, BRISEL HOĆE RAT!" Orban se hitno javio iz Kopenhagena
MAĐARSKI premijer Viktor Orban naveo je iz Kopenhagena, gde učestvuje na samitu Evropske političke zajednice, da je situacija ozbiljna i da se na stolu nalaze, "otvoreni, ratno orijentisani predlozi".
02. 10. 2025. u 08:59

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

VEDRANA OGORČENA: "Pilić je bio hrišćanin! Sramota za Split, samo mrtav Pilić može biti - veliki Pilić"
HRVATSKI teniski as Nikola Pilić preminuo je u 87. godini života u Rijeci, a sahranjen je proteklog vikenda u Opatiji, gradu u kojem je proveo poslednje dane života.
02. 10. 2025. u 07:20
Komentari (1)