BIZARNA SMRT U BUJANOVCU: Žena iz Vranja došla da kupi tortu i poginula
U BUJANOVCU u utorak, u popodnevnim satima, žena rođena 1976. godine iz Vranja umrla je u poslastičarnici.
Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Ovaj bizarni slučaj dogodio se kada je sa suprugom došla u radnju za proizvodnju torti kako bi izabrali tortu.
Vlasnik radnje ih je poveo na sprat kako bi pogledali dekoracije za tortu. U jednom trenutku, dok su njen suprug i vlasnik radnje gledali dekoracije, žena koja je stajala iza njih, usled nepažnje pala je sa prvog sprata kroz nezaštićen otvoren prostor i u besvesnom stanju je odvezena u Dom zdravlja u Bujanovcu, odakle je transportovana za Vranje, ali je usled zadobijenih povreda preminula. Tužilaštvo je naložilo da im se nakon uviđaja dostavi izveštaj.
"TI SI KRETEN!" Žestoka svađa u studiju Hit tvita, Babić udario na Antonijevića
ŽESTOKA svađa izbila je večeras u studiju televizije "Pink" u emisiji Hit Tvit gde gostuju predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić, pravnik Milan Antonijević i biznismen Branko Babić.
16. 11. 2025. u 21:55
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (0)