VANDALSKI NAPAD NA BG VOZ: Srbija voz - Vatrogasci se još uvek bore sa vatrom (VIDEO)
OSOBLjE u vozu broj 8046 iz sistema BG:voz koji saobraća od Ovče do Batajnice, večeras oko 21 čas je u stajalištu Batajnica primetilo plamen koji je brzo počeo da se širi kroz voz, saopštio je Srbija voz.

Foto: Printskrin
Prema prvim informacijama zaposlenih u ovom vozu, najverovatnije se radi o vandalskom napadu.
Vatrogasne ekipe su na terenu još uvek i savladavaju vatru, a srećom nema povređenih i svi putnici su momentalno bezbedno evakuisani.
BONUS VIDEO: BRNABIĆ: Sramota je da se Đorđe Stanković tokom rasprave u SE ne javi za reč, a narod mu plaća sve
Preporučujemo

SREĆOM NIKO NIJE POVREĐEN: Ugašen požar u pljevaljskom Hotelu Franca
16. 04. 2024. u 13:33

VATROGASCI OD RANOG JUTRA BIJU BITKU SA VATROM: Plamen menja pravac kod Trgovišta
16. 04. 2024. u 09:31

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

DIPLOMATSKI SKANDAL U EVROPI: Otkriveni agenti, radili za Trampa - poznato šta im je bio plan
DANSKA vlada je opozvala otpravnika poslova SAD u zemlji nakon što su obaveštajne službe tamo otkrile da najmanje tri američka državljanina rade na "operacijama uticaja" na Grenlandu kako bi zemlju udaljili od Danske i približili SAD.
27. 08. 2025. u 13:24
Komentari (0)