DEČAK VOZIO BICIKL U PARKU, PA PAO SA TRI METRA VISINE: Detalji teške nesreće na Kalemegdanu
DEČAK (11) pao je sinoć oko 21. 10 sati sa Kalemegdanske tvrđave.
Foto: M.Stevanović
Kako je potvrđeno iz MUP-a Srbije, dečak je vozio bicikl u kalemegdanskom parku i pao je sa visine od tri metra.
Usled pada zadobio je teške telesne povrede.
Sanitetom Hitne pomoći prevezen je u Urgentni centar.
(Telegraf)
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)