ŠEST OSOBA POVREĐENO U UDESU KOD OMOLJICE: Sudarili se kombi i automobil, delovi vozila rasuti po putu (FOTO)
ŠEST osoba povređeno je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila večeras oko 21.30 sti na ulazu u Omoljicu.

Foto: M. Anđela/Profimedia
Kako se vidi na fotografijama objavljenim na društvenim mrežama, u udesu su učestvovali teretni kombi i jedno putničko vozilo. Delovi vozila rasuti su svuda po kolovozu, dok je kombi vozilo sletelo sa puta.
- Očevici kažu da su dva vozila Hitne pomoći odvezla povređene - navodi se na instagram profilu "zdravopancevo".
Portparol Područne policijske uprave Pančevo, Željko Grujić potvrdio je da je povređeno šest osoba i da će njihov stepen povreda tek biti utvrđen i da je uviđaj u toku.
(Blic)
BONUS VIDEO: VOZ NALETEO NA AUTOMOBIL KOD LOZNICE Teška saobraćajna nesreća
Preporučujemo

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

"ĐEDOVI TE PROKLELI!" Veljko besan na prezimenjakinju, slavi Oluju
SIN pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, važi za velikog rodoljuba, a sada ga je razbesnelo to što je jedna njegova prezimenjakinja učestvovala u godišnjici proslave "Oluje".
03. 08. 2025. u 10:36
Komentari (0)