(UZNEMIRUJUĆE) TEŽAK SUDAR MOTORISTE I TAKSI VOZILA: Saobraćaj u prekidu ka Trgu Republike (FOTO)
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se danas pre podne na Terazijama kada je došlo do sudara motocikla i taksi vozila kod Hotela Moskva, saznaju "Novosti".
Foto: Novosti
Prednji deo taksi vozila je potpuno uništen dok je od siline udarca vozač motocikla odleteo par metara. Ekipe hitne pomoći ukazuju pomoć povređenom vozaču motora.
Saobraćaj ka Trgu Republike je u prekidu.
Foto: Novosti
Preporučujemo
DRAMA NA BEŽANIJSKOJ KOSI: Eksplozija u poznatom restoranu u Beogradu
14. 03. 2026. u 17:21
TRAGEDIJA KOD OBRENOVCA: U požaru nastradao muškarac, kuća izgorela do temelja
14. 03. 2026. u 10:29
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)