PO PANČEVU LETELA I PADALA GAREŽ: U požaru goreli trava i strnjika (FOTO)
U PANČEVAČKOM ataru, između Omoljice i Bavaništa, gorelo je oko 40 hektara trave i strnjike i jedan manji deo obradive površine pod kukuruzom.

Foto: Unsplash
Po Pančevu je večeras letela i padala garež u većoj količini, pa su se Pančevci pitali da li je uzrok požar. A informaciju za Zdravo Pančevo je potvrdio Željko Grujić, portparol Policijske uprave Pančevo.
On je naveo da je reč o većem požaru koji je uspešno ugasila vatrogasna jedinica Pančevo.
Vetar je iz pravca Omoljice i Bavaništa naneo garež do samog grada.
Grujić ističe da više nema opasnosti i apeluje na građane da ne pale vatru u zonama niskog rastinja i njiva, jer je jedna varnica dovoljna za požar velikih razmera.
Požar je ugašen, a povređenih nije bilo.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: VATRU GASE I HELIKOPTERI
Preporučujemo

GORI POSLEDNjI SPRAT ZGRADE U POŽAREVCU: Vatra guta sve pred sobom (VIDEO)
21. 09. 2024. u 14:23

POKAZNA VEŽBA PARAĆINSKIH VATROGASACA: U dvorištu OŠ „Đura Jakšić“ (FOTO)
19. 09. 2024. u 13:20

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)