DEJAN (57) PAO U DVORIŠTU PRED ŽENOM I ĆERKOM: Pokušao da ugasi požar u kući, preminuo na VMA
NA VMA juče je umro Dejan M. (57) iz beogradskog naselja Zuce. On je u bolnicu stigao nakon što je gasio požar u kući.
Foto: M. Anđela/Profimedia
Dejan je juče izašao iz kuće sa suprugom i ćerkom, jer je vatra pretila da uhvati ceo objekat. Njih troje su se borili da ugase požar do dolaska vatrogasaca.
Prema rečima komšija, Dejan je samo odjednom pao u dvorištu naočigled ćerke i žene.
Kolima Hitne pomoći hitno je primljen na VMA, ali je nekoliko sati kasnije i umro.
(Telegraf)
RUSKI VOJNI STRUČNjAK: Jedan udar "orešnika" i "sarmata" može da uništi čitav NATO u Evropi
KOMBINOVANO lansiranje raketnih sistema „sarmat“ i „orešnik“ sposobno je da neutrališe celu vojnu infrastrukturu Severnoatlantske alijanse u Evropi, rekao je za ruske medije Aleksandar Stepanov, vojni stručnjak Instituta za pravo i nacionalnu bezbednost Ruske predsedničke akademije za nacionalnu ekonomiju i javnu upravu (RANHEGA).
13. 05. 2026. u 12:29
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)