UMRLI U ISTOM DANU: Sestri prepuklo srce kada je čula za smrt brata
PEŠTERSKO selo Braćak zavijeno je u crno nakon što je u istom danu došlo do dvostruke tragedije koja je pogodila porodicu Ćosović. Prvo je preminuo Fazlija Ćosović, a ubrzo nakon što je čula za njegovu smrt, prestalo je da kuca srce i njegove sestre Muhruše Hasić.
Foto: Profimedia
Fazlija Ćosović, poznat i omiljen među svojim prijateljima i komšijama, preminuo je u 61. godini života, prenosi Blic.
Njegova smrt izazvala je duboku bol i tugu među članovima porodice i poznanicima, posebno kod njegove sestre Muhruše, koja nije mogla podneti gubitak.
Muhruša, udata u selu Karajukiće Bunari, preminula je nedugo nakon što je saznala za bratovu smrt.
Ova tragedija dodatno je potresla porodicu i zajednicu, ostavljajući ih u velikoj žalosti. Muhruša je iza sebe ostavila supruga Rahmana, sinove Sadika i Hasiba, kćerku Sadiku, te unučad i mnogobrojnu porodicu.
Dženaza Fazliji Ćosoviću klanjaće se kod džamije u Braćaku, dok će Muhruša biti ispraćena iz porodične kuće u Karajukiće Bunarima, a ukopana na mezarju u Biocu. Oba ispraćaja zakazana su za 5. decembar 2024. godine.
Porodica i prijatelji opraštaju se s tugom i dovama za duše Fazlije i Muhruše, prisjećajući se njihovih života ispunjenih ljubavlju, brigom za bližnje i zajedništvom. Ova tragedija ostavila je neizbrisiv trag u selima Pešteri i među svima koji su ih poznavali.
BONUS VIDEO:
NEMA OD BOLA: Nakon sahrane, ćerka Radmile Živković prišla grobu
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)