IZGOREO POZNATI SPLAV NA SAVI: Vatrogasci hitno intervenisali
VEČERAS oko 20 časova došlo je do velikog požara na splavu "Siroti ribar" na Obrenovačkom putu.
Foto: Unsplash
Odmah nakon prijave, vatrogasci su došli na mesto nezgode.
Na splavu i u sauni pojavila se velika zadimljenost, ali bez većeg plamena
Na mestu nesreće nalaze se pripadnici VSJ Savski venac i Košutnjak, 14 vatrogasaca-spasilaca sa 4 vozila.
Intervencija je u toku.
(Blic)
Preporučujemo
IZGORELA KUHINjA: U požaru u porodičnoj kući u Pančevu povređene tri osobe
18. 02. 2025. u 19:47
DRAMA: Podmetnuo požar, pa pao sa devetog sprata na krov vatrogasnog vozila
17. 02. 2025. u 19:30
VATRA BUKNULA U POSLOVNOM OBJEKTU U BEOČINU: Vatrogasci odmah izašli na teren
16. 02. 2025. u 00:15
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja
MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).
10. 01. 2026. u 15:08
FRANCUSKA PRETI IZLASKOM IZ NATO-a: Glasanje u parlamentu, bes prema Trampu zbog Venecuele, Izraela i Grenlanda
FRANCUSKA je zapalila političku fitilj-bombu u samim temeljima NATO-a, u trenutku kada se globalne tenzije ubrzano prelivaju sa periferije na samu strukturu zapadnog bezbednosnog sistema.
10. 01. 2026. u 06:30
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)